Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. ok, souhlasím

e-kameny.cz drahé kameny, minerály, šperky, výrobky z kamenů, e-shop

Košík je prázdný

Kalcit kameny

kalcit

Kalcit ve znamení horoskopu: Rak, Lev, Blíženec, Ryby

Kalcity jsou jedny z nejrozšířenějších minerálů na světě a naleznete je v mnoha příjemných barvičkách, včetně čiré. Kalcity jsou blankytně modré, zářivě žluté, vážně zlaté, oranžové či oslnivě zelené.

Čirý kalcit je vlastně takový čistič negativních energií v prostoru, které mohou narušovat komunikaci a vztahy nejen doma, v zaměstnání, ale i v jakýkoliv prostorech, ve kterých se dlouhodobě nacházíme. Čirý kalcit je také přítelem a pomocníkem jasnovidců, které podporuje v jejich činnosti ať už začínající nebo déle praktikující.

Žlutý a oranžový kalcit svojí sluníčkovou barvou rozjasňuje naši náladu a podporuje jakoukoliv aktivitu, do které se pouštíme s chutí a radostným zapálením. Odstraňuje černé myšlenky a působí na lidský organismus jako životabudič.

Modrý kalcit oproti žlutému přináší uklidnění a odpočinek. Modrý kalcit podporuje komunikaci, proto je vhodný nosit jako přívěsek co nejblíže krku, ve kterém se nachází centrum řeči. Zklidnění a podpora komunikace působí velmi dobře proti koktavosti či zadrhávání, a také nám modrý kalcit pomáhá pročišťovat naše slova od slov sprostých i od špatných věcí, kterými můžeme někoho ranit. V tělesné rovině pomáhá posilovat zuby i celkový kosterní systém včetně chrupavek.

Zelený kalcit je pomocník při zklidnění našeho příliš rychlého životního tempa, které může být důsledkem infarktu. Zelené kalcity uklidňují, odstraňují vztek a zlost. 

další informace o kalcitu

Od nejnovějšího

Cena v Kč

Druh minerálu

Opracování minerálu

z 1
z 1

Kategorie