Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. ok, souhlasím

e-kameny.cz drahé kameny, minerály, šperky, výrobky z kamenů, e-shop

Košík je prázdný

Fluorit kameny

fluorit

Fluorit ve znamení horoskopu: Vodnář, Ryby

další informace o fluoritu

Barva fluoritu je čirá zelená, fialová, žlutá a existují také vícebarevné druhy, které vychází ze spojení těchto barev. Dle jednotlivých barevných druhů fluoritů se také rozdělují jeho vlastnosti.

Zelené fluority v nás probouzí klid a touhu po čistotě, podporuje unavenou mysl a potlačuje přílišné projevy naší osobnosti ve společnosti. Nošení zeleného Fluoritu jako přívěsku nám pomáhá při léčbě plicních chorob i při detoxikaci např. při dietě. Fluorit v zelené barvě pomáhá regenerovat všechny buňky v těle včetně pokožky, což ocení zejména lidé se sklony k vyrážkám a ekzémům. 

Fialový fluorit využijete zejména při meditaci, kdy nám pomáhá lépe komunikovat se sebou samým i s vlastními myšlenkami a pocity. Fialový fluorit přináší moudrost pramenící z pokory, lásky a vlastního poznání. V léčitelství pomáhá fluorit zbavovat tělo od virů a infekcí, které nás napadají zejména na podzim a na jaře.

Žlutý fluorit přiložením na bříško harmonizuje koloběh lymfy a energií v těle. Lymfa je tělní tekutina, která obíhá v těle v tzv. lymfatickém systému a váže na sebe toxiny, jež naše tělo znečišťují. Žlutý fluorit příznivě působí na všechny orgány vyplavující nečistoty z těla jako jsou játra nebo močové cesty.

Od nejnovějšího

Cena v Kč

Druh minerálu

Opracování minerálu

Druh šperku

Kov

z 1
z 1

Kategorie