Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. ok, souhlasím

e-kameny.cz drahé kameny, minerály, šperky, výrobky z kamenů, e-shop

Košík je prázdný

Achát kameny

achát

Achát ve znamení horoskopu: Býk, Štír

Achátů je velká škála druhů a barevných odrůd zejména v šedých a hnědých odstínech. Achát každý i začínající mineralog či léčitel pozná podle pruhování, které je pro achát tolik typické.

V esoterice se používá k uzemnění energie těla, uvědomění si vlastní osobnosti a schopnosti lepší koncentrace. Acháty navozují pocit bezpečí a jako ochránce působí nejen na nás, ale i na náš majetek. Rozmístění achátů do rohů v bytě či na zahradě chrání majetek před nechtěnými chmatáckými návštěvníky.

V oblasti psychiky nás achát uzemňuje, tedy pomáhá nám pocítit, že stojíme rovnýma nohama na zemi. Tím stabilizuje nejen naše tělo, které je schopné odolávat závislostem, ale i naše rozbouřené pocity a v rozumné míře zvyšuje naše sebevědomí. Ohnivý achát podporuje revitalizaci reprodukčních orgánů a zvyšuje vitalitu a sexuální apetit. Dendritický neboli větévkový achát podporuje podnikatele v jejich činnosti a správném rozhodování.

další informace o achátu

Od nejnovějšího

Cena v Kč

Druh minerálu

Opracování minerálu

Druh šperku

z 1
z 1

Kategorie