Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. ok, souhlasím

e-kameny.cz drahé kameny, minerály, šperky, výrobky z kamenů, e-shop

Košík je prázdný

Jaspis kameny

jaspis

Jaspis ve znamení horoskopu: Panna, Vodnář, Ryby

Jaspis je velká skupina drahých kamenů v zemitých barvách červené, žluté, želené i šedé.

Červený jaspis je silně vitální kámen, který nabíjí tělo živočišnou energií. Červený jaspis podporuje energii a zároveň sexuální pud i správné prokrvení orgánů. Pomáhá zejména s krevním oběhem a metabolismem organismu.

Žlutý jaspis je kámen dobré nálady a zároveň silně uzemňující kámen. To znamená, že přílišné výbuchy emocí odvádí ven z těla směrem do země, proto je vhodný pro všechny, kteří se potřebují učit toleranci a snášenlivosti, např. v rodinném kruhu či v zaměstnání. V tělesné rovině nejvíce působí v oblasti žaludku, kde pomáhá léčit žaludeční vředy i zklidňovat podrážděný žlučník.

Brekciový jaspis spojuje různé druhy jaspisů v jeden celek, proto je to kámen vyrovnání a souhry. I když má silně vibrační účinky, odvádí negativní energie ven z těla a proto je to kámen přinášející zklidnění a zároveň posílení. Brekciový jaspis podporuje všechny lidské potřeby, které člověka posilují a zvyšují jeho odolnost, tj. chuť k jídlu, trávení i vylučování nepotřebných či škodlivých látek.

Zelený jaspis je kamenem uzemňující harmonie. Přináší spojení s přírodou, ze které člověk čerpá nejen energii a moudrost, jež přináší pochopení přírodních zákonů, ale také potřeba člověka přírodu chránit. V tělesné rovině zelený jaspis pomáhá se všemi nemocemi pocházející ze stresu, např. migrény či onemocnění srdce. 

další informace o jaspisu

Od nejnovějšího

Cena v Kč

Druh minerálu

Opracování minerálu

Druh šperku

z 1
z 1

Kategorie