Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. ok, souhlasím

e-kameny.cz drahé kameny, minerály, šperky, výrobky z kamenů, e-shop

Košík je prázdný

Jantar kameny

jantar

Jantar ve znamení horoskopu: Blíženec, Panna, Lev

Jantar je vlastně zkamenělá pryskyřice pravěkých borovic, ve zlatavém či medovém odstínu. U Jantaru platí, že čím tmavší je jantar, tím je starší. Někdy se vyskytují i zelené jantary, které jsou zbarvené rostlinami, jež zbarvily jantar při jeho vzniku.

Jantar je kámen sálající sluníčkové paprsky, které vnáší do našeho šedého stereotypního života radost a optimismus. Jantar je kámen dobré nálady, které prostupuje nejen naší myslí, ale je vyzařován do okolí a je velmi nakažlivá.

Optimistickou náladou se také zvyšuje spontánnost a vytrácí se apatie a lenost. Jantar v tělesné rovině léčí záněty všeho druhu. Největší působení má v oblasti břicha, kde pomáhá se záněty ledvin a močových cest.

Jantar pomáhá i při zánětech ucha a to v počátečním stadiu i při opakování nemoci. V těchto případech doporučujeme nosit lehké náušnice z Jantaru. Náhrdelník či přívěsek z Jantaru zase mírní nerovnováhu štítné žlázy a většina maminek ocení drobné jantarové korálky, které pomáhají dítěti při prořezávání zoubků.

další informace o jantaru

Od nejnovějšího

Cena v Kč

Druh minerálu

Opracování minerálu

Druh šperku

z 1
z 1

Kategorie