Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. ok, souhlasím

e-kameny.cz drahé kameny, minerály, šperky, výrobky z kamenů, e-shop

Košík je prázdný

Granát (Almadin)

granát přívěsky

Granát ve znamení horoskopu: Kozoroh, Lev a Štír

Granát má tmavě červenou žhavou barvu, je neprůhledný, někdy je průsvitný. Granátová červená barva z nás vzbuzuje vášně a touhy. Působením granátu na základní čakru odstraňuje psychické blokády v oblastech pohlavních orgánů, nedostatečné prokrvení i stud, který může bránit v uvolnění při styku či v početí. V čakře srdce nám pomáhá granát dodat tělu potřebnou energii, které může být v dnešním hektickém životě nedostatek. Granát nám také pomáhá překonávat lenost či apatii, jež může ve vážných případech dospět až k syndromu vyhoření i depresi pramenící ze stereotypního života.

Granát v nás probouzí temperament a nadšený zájem o vše živé.

V léčitelství se granát využívá k harmonizaci výkyvů krevního tlaku, kdy nosíme náhrdelník či přívěsek z granátu co nejblíže srdci. Dále granát podporuje správnou funkci jater, které produkují červené krvinky, které zásobují orgány kyslíkem. Působením granátu tak dochází k prokrvení orgánů i omlazení pokožky, která se tak lépe zásobena kyslíkem i vitamíny.

další informace o granátu

Od nejnovějšího

Cena v Kč

Druh minerálu

Opracování minerálu

Druh šperku

Kov

z 2
z 2

Kategorie