Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. ok, souhlasím

e-kameny.cz drahé kameny, minerály, šperky, výrobky z kamenů, e-shop

Košík je prázdný

Obsidián kameny a tvary

obsidián

Obsidián ve znamení: Štír, Váhy, Kozoroh

Obsidián je sopečné sklo, které netvoří krystaly a vyskytuje se v různých zabarveních. Základní je černý obsidián, který může obsahovat bílé vločky či duhové zabarvení. Mahagonový obsidián má hnědé zabarvení s černými skvrnami.

Obsidián je kámen ochránce a to před černou magií i negativními vlivy z okolí jako je nepřátelskost, závist či zlost. K obsidiánu musíme přistupovat jen s čistými úmysly a svědomím, jinak nám tyto  negativní úmysly vrátí se stejnou razancí zpět. Obsidián odstraňuje psychické blokády jednotlivých čaker, které brání toku energií v těle a mohou tak způsobovat i závažné choroby.

Černý obsidián by měli používat jen lidé se zkušenostmi s léčením pomocí kamenů a jen krátkou dobu. Černý obsidián s bílými vločkami je o trochu slabší než samotný černý obsidián, účinky má podobné, ale ještě nám dává naději v temném období našeho života. Duhový obsidián odstraňuje blokády zejména v srdci, které nám v něm mohli zanechat minulé vztahy a lásky. Mahagonový obsidián uzemňuje černé myšlenky a vyhání je z našeho těla ven směrem do země. V lékařské rovině mahagonový obsidián odstraňuje z těla i pokožky plísně.

Od nejnovějšího

Cena v Kč

Druh minerálu

Opracování minerálu

z 1
z 1

Kategorie