Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. ok, souhlasím

e-kameny.cz drahé kameny, minerály, šperky, výrobky z kamenů, e-shop

Košík je prázdný

Opál

opál

Opál ve znamení horoskopu: Ryby, Rak, Kozoroh

Opál, zejména drahý opál hraje všemi duhovými barvami, které se říká opalizace, ohnivý opál připomíná plameny uvnitř barevné části, zvláštní druhy jsou dendritický opál v béžové až hnědé barvě s vrostlicemi a andský opál jemně smetanový až růžový.

Opál je zvláštní kámen, který dokáže znásobit naše vlastnosti, o nichž nechceme, aby okolí vědělo. Tyto vlastnosti opál zvýrazní nejen pro ostatní, ale hlavně pro nás, neboť my sami pak máme možnost opravit co je špatně a s těmito neduhy se vypořádat.

Opál přikládáme postupně na jednotlivá energetická centra na těle (čakry), kde dává do souladu toky energií v těle. Tělo je poté posíleno a je schopno lépe se bránit negativním vlivům z okolí. Ohnivý opál vnáší do našeho těla vitalitu a živočišnou energii, kterou využijeme zejména v milostném životě. Andský opál je jemný opál přinášející lásku a cit do našeho vyprahlého srdce a opál s dendrity nás naladí na přírodní rytmy, podle kterých se svět řídil po staletí a které zklidňují náš rychlý životní styl.

Od nejnovějšího

Cena v Kč

Druh minerálu

Opracování minerálu

Druh šperku

Kov

z 1
z 1

Kategorie