Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. ok, souhlasím

e-kameny.cz drahé kameny, minerály, šperky, výrobky z kamenů, e-shop

Košík je prázdný

Souhlas se zpracováním osobních údajů pro dotaz

Uživatel serveru E-kameny.cz (dále jen „Server“) dostupného z internetové adresy (URL) https://www.e-kameny.cz, který provozuje Marek Červenka, Rubešova 1285/16, 32600 Plzeň, IČ:69261342, DIČ:CZ7704252116 (dále jen “Správce”) jako provozovateli Serveru, své osobní údaje a další data, uděluje tímto Správci svůj výslovný souhlas s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném znění (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“), se zpracováním uživatelem poskytnutých osobních údajů a dalších dat.

Uživatel poskytuje Správci osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, e-mailová adresa, telefonický kontakt, a další data, a to zejména za účelem kontaktování Uživatele Serveru Správcem a odpovídat na jeho dotaz. Souhlas se zpracováním údajů Uživatel poskytuje Správci na dobu 2let s tím, že svůj souhlas může Uživatel bezplatně kdykoliv na adrese Správce admin@e-kameny.cz odvolat. Správce garantuje Uživateli i další práva uvedená v ustanovení § 11 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů.

Kategorie